U subotu 02. prosinca ’23. godine je u sportskoj dvorani OŠ „Jelkovec“ održano 20. Prvenstvo Grada Zagreba u akrobatskom rock’n’roll-u.

Na natjecanju su nastupili i učenici naše škole u sastavu natjecatelja kluba MEGARock, te postigli izvrsne rezultate.

Ukupni rezultati svih plesača su kako slijedi:

Formacije mlađi osnovci 2:

1. mjesto – Super zvijezde (Nika Guljelmović, Vita Tadić, Lara Bujas, Jana Erdelji, Ida Martinović, Magdalena Trpković, Evelin Trpković)

Formacije mlađi osnovci 1:

1. mjesto – Lion king (Ella Bradarić, Eva Končić, Nadia Vrandečić, Petra Glücks, Mia Glücks, Anabela Vrdoljak)

Formacije stariji osnovci:

1. mjesto – Rock Baseball (Ema Bosek Hergešić, Paula Šemper, Maša Zaborac, Mia Muhvić, Elena Saratlija, Ema Mataija, Lorena Hanik, Viktoria Gašparović)

Mlađi juniori 2:

4. mjesto – Lucija Černjul i Roko Horvat

U revijalnom dijelu nastupili su i slijedeći plesači:

Mali rokeri (Lena Černjul, Nika Kolak, Avrora Štih, Lea Vrdoljak, Pavla Kušan, Korina Tadić, Maša Horvat, Petra Zobundžija, Mia Milošević, Marija Nakić, Mila Peurača, Ema Čivić, Tereza Matašova, Atena Orešković, Maša Piljek, Karla Straga)