Program prometne kulture za najmlađe – Jumicar 2024.

Dana 12. travnja 2024. u našoj školi proveden je ”Program prometne kulture za najmlađe”.
Drugi i treći razredi  prošli su obuku o cestovnom prometu, radionicu prometne policije, prvu pomoć te vatrogasnu radionicu i kroz igru utvrdili mnogo važnih lekcija. Iznimno nam je  drago da smo ovim učenicima  ponudili nešto novo, edukativno i jako, jako  zabavno, a to je ”Program prometne kulture za najmlađe”.
Program je proveden u organizaciji Udruge ”Preventivni program o sigurnosti u cestovnom prometu”, u suradnji s tvrtkom Jumicar Hrvatska i partnerima: PU zagrebačka, IV PP Zagreb, GDCK Zagreb, DVD Resnik-Zagreb pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja RH, Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa i OŠ Petar Preradović.
Više možete pročitati OVDJE.