Humanitarna akcija

U tjednu od 11.3. do 15.3. u našoj školi provodit će se humanitarna akcija u suradnji sa župnim Caritasom župe bl. Augustina Kažotića. Prikupljat ćemo prehrambene i higijenske potrepštine. Od ponedjeljka 11.13. možete donijeti u školu paket potrebnih stvari. Prikupljamo:
• ulje, gotove juhe, kavu, čaj, konzerve, paštete, mesni
narezak, kekse, čokolino, slatkiše za djecu i sl.
• higijenske potrepštine (vlažne maramice, sapun, pastu za
zube, prašak za rublje, detergent za pranje suđa, šampon,
dječje pelene, i sl.)
Molimo vas da stvari zapakirate u paket/vrećicu kako bi mogli staviti u kutije. Kutije za odlaganje paketa će stajati u holu škole. Volonteri župnog Caritasa zamolili su da ne prikupljamo brašno, tjesteninu, rižu, sol, šećer i pekmeze jer su dobili veliku donaciju pa toga imaju dovoljno. Iz župnog Caritasa kažu kako imaju dosta obitelji s djecom, no to su uglavnom već djeca iznad 12 godina. Također, imaju jako puno samaca i starijih i bilo bi jako lijepo ako bi njima nešto napisali ili nacrtali. Pokušajte prilagoditi pakete ovim informacijama.
Unaprijed vam zahvaljujemo što ćete biti bližnji te pokazati tu ljubav prema svakome, a najviše prema našim susjedima koji su u potrebi.
Hvala vam na svakom paketu!