U prvom polugodištu ove školske godine održana su dva kola MAT lige, ekipnog matematičkog natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola. Cilj natjecanja je popularizacija matematike, veća motivacija učenika i njihovih mentora u radu te poticanje zajedništva i timskog rada. Natjecanje se provodi u četiri kola tijekom školske godine.

Prvo kolo održano je 4.10.2023., a drugo 6.12.2023. godine. Iz naše škole natjecalo se 14 parova (7 parova razredne nastave i 7 parova predmetne nastave).

Najbolji rezultat razredne nastave naše škole u prvom kolu ostvarili su učenici 3.b razreda, a najbolji par drugog kola su učenici 2.b razreda. Od viših razreda najbolji rezultat prvog i drugog kola ostvarili su učenici 6. razreda.

Veselimo se nastavku natjecanja u drugom polugodištu!